Kalkulace a zaměrování staveb

Konzulatace pro projektanty

Nejlepší ceny v našem e-shopu.

Dlouhá záruka 60-80 let.

Gabiony vše k realizaci stavby gabionových plotů, gabionových zdí a obkladů.

Vítejte na stránkách gabiony.org kde je možnost objednat materiál včetně realizace gabionových stěn gabionových plotů obkladů a případně i dekoračních prvků. Gabiony jsou z vlastní produkce žádná Čína či Polsko a to včetně výroby montážních prvků které jsou unikátní oproti běžným spojovacím prvkům. Konkrétně jde o snížený průměr spirál díky kterým spoje které tvoří koše jsou velice těsné. Také je možné vyrobit i spirály s ultra jemnou šroubovicí. Záruka na naše zboži je 40-80 let dle regionu.

Realizace staveb

Gabiony - materiál,stavba i kamenické práce.

Stavby gabionů - gabionové stěny,gabionové zdi,gabionové obklady,gabionové schody.

Kamenické práce - stavby mostů ,stavby kamenných pltů,stavby kamených zdí.Dodáváme žárově zinkované gabionové sítě - materiál se zárukou 60-80 let. Poradíme s rozsahem,kalkuací ceny i jak případně ušetřit při nákupu gabionových prvků. Vyrábíme také vlastní montážní prvky které mají lepší vlastnosti pro staby gabionů. Gabion je díky našemu materiálu z pohledu životnosti vhodný ne jenom pro dálnice, ale hlavně pro rodiné domky nebo místa kdy je očekáván od gabionu vícegenerační užitek.Připravíme terén ručně nebo technikou pro montáž gabionových prvků. Gabion vyžaduje v případě jílovitého terénu nebo při riziku povrchové vody základy do nezámrzné hloubky. V případě že toto riziko není tak stačí gabionová drážka. Gabion se do ní usadí a drážka slouží současně jako odtok vody.

Dodávky materiálů

Nejlevnější dodávky gabionů z našeho e-shopu.

Dodáváme - kamenivo pro gabion,montážní prvky pro gabion,a také gabionové sítě s oky 10x10cm nebo 10x5cm.

Dodávky i speciálních druhů kameniva.Umíme dát nabídku na kámen do gabionu i pro kamenické práce dle zadání barvy a velikosti včetně dopravy a kalkulace ceny. Ideální jsou kameny s vysokou tvrdostí. Jejich životnost totiž ovlivňuje celkovou životnost gabionu a doby celé záruky. Nejvíce používaný materiál je žula, pak porfyr a případně čedič tvrdší pískovec nebo vápenec. Nevhodný materiál je třeba břidlice nebo kámen s vysokým obsahem železa.Gabion se sice může použít s kameny které mají nižší životnost ale je potřeba za nějakou dobu je obměnit. Například v Německu je často standartem že se ploty mění po 2-5 letech tak to nevadí. Ale pro běžné vícegenerační gabionové ploty nebo zdi dopopručujeme používat kameny s životností násobně vyšší.

Ukázka z naší práce

gabion gabion gabion gabion

Odkazy

Více fotek a odkazů na naší práci..