Obklady z gabionovych prvku

Obklady z gabionovych prvků.

Gabionové obklady mají víceúčelové použití, dají se je použít jak venku, tak uvnitř. U vnějšího použití jsou skvělým pomocníkem, protože skvěle odolávají povětrnostním podmínkám.

Ocelové sítě jsou pevné, drží svůj tvar a dráty mohou odolat korozi. Obklady naleznou použití při obložení domu, který může mít nepěknou fasádu. Navenek se bude zdát, že je dům postaven z kamene, což je originální způsob změny vzhledu.

Obklady se využívají nízké, vysoké, pouze jako sloupy nebo jako ochrana rohů či dalších částí obydlí.Nebo plné plochy. Skvěle se hodí pro vyztužení schodů nebo jezírek.

Využívají se k zakrytí objektů, do kterých nechceme příliš investovat. Z gabionových sítí se staví ochrany elektronických rozvaděčů nebo zídky pro skrytí popelnic a podobně. Vnitřní kamenné obložení dodá místnosti dávku luxusu. Přírodní materiály jsou příjemné na pohled a navíc působí uklidňujícím a útulným dojmem. Zakomponováním živých květin nebo dalších přírodních materiálů můžete vytvářet nekonečné barevné variace.

Obklady se dají dělat o různé šířce. Od 10 cm do 30cm například. Kotvením zadní části sítí do pevného zdive či betonu je nutností.Pak je možno vytvořit obklad jako je třeba na obrázku.

',

Gabiony se zarukou 60-80 let. Stavíme gabionové ploty,gabionové opěrné zdi,obklady,bastiony i provádíme kamenické práce.
Copyright © 2023 Gabiony.org